<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Кабмін ввів нову соціальну норму газу на людину [ВІДЕО] - Obzor24

Кабмін ввів нову соціальну норму газу на людину [ВІДЕО]

Кабмін ввів соціальну норму в 1200 куб. м. газу на людину. Показник буде враховуватися безпосередньо в опалювальний сезон (впродовж 6 місяців).

“Людина може сама визначати, скільки газу використовувати в рамках соціальної норми щомісяця протягом опалювального сезону”, – повідомляють у прес-службі Кабінету міністрів України.

Blue gas flame on the hob close up

Blue gas flame on the hob close up


Згідно з документом, у лютому 2016 буде здійснено контроль реальних обсягів споживання населенням газу для опалення та оцінена необхідність збільшення соціальної норми в разі холодної зими.

Зазначимо, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк підписав постанову, що спрощує перерахування субсидій за комунальні послуги на зимовий період. Пільги будуть нараховуватися, в автоматичному режимі без подання повторних заявок.

Крім того, Уряд внесе зміни до порядку перерахунку вартості опалення підприємств житлово-комунального господарства. І буде проводити в щомісячному режимі, в залежності від зовнішніх температур. Раніше це було раз на півроку.

Джерело: ranok.ictv.ua

Вам також має сподобатись...

Loading...