<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Вітя повертається? Втікач Янукович "агітує" за «Опозиційний блок» ФОТО ВІДЕО - Obzor24

Вітя повертається? Втікач Янукович “агітує” за «Опозиційний блок» ФОТО ВІДЕО

У Дніпропетровську з’явилися агітаційні листівки від імені екс-президента України та втікача, на яких він закликає вибрати мером Вілкула, передає “Новий Регіон”.

По всьому Дніпропетровську з’явилися листівки із зображенням екс-президента України Віктора Януковича. Агітматеріал активно поширюється в центрі міста на вулицях і в кафе.

1

Читайте також: Колишнього “регіонала” Яценка помітили у ГПУ

“Леґітимний” агітує виборців підтримати партію “Опозиційний блок” на місцевих виборах, а мером Дніпропетровська рекомендує вибрати Олександра Вілкула. “Я роблю все можливе, щоб скоріше повернутися до свого народу, щоб ми знову з вами будували щасливу і заможну Україну”, – йдеться у листівці від імені Януковича.

На листівці зазначено, що замовник друку партія “Опозиційний блок”, виконала друк компанія ТОВ “Укрполіграфмедіа”. Тираж – 500 000 штук.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Саакашвили не на шутку сорвался на жителей Крыжановки [ВИДЕО]

источник: znaj.ua

Вам також має сподобатись...

Loading...