<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Співачка Настя Каменських потрапила до лікарні (ВІДЕО) - Obzor24

Співачка Настя Каменських потрапила до лікарні (ВІДЕО)

У співачки погіршилось самопочуття від перевтоми.

  • Настю, ви з Потапом буваєте в Одесі дуже часто, тут у вас багато весіль, Днів народження, корпоративів. Пам’ятаєш найяскравіше весілля або День народження? Чи існують якісь одеські забаганки?

Співачка Настя Каменських потрапила до лікарні (ВІДЕО)– Звісно! Просять “Ах, Одесса”, “7-40”, “Хава Нагіла”.

  • Тобто, у вашому репертуарі і таке є?

-Звісно, люди йдуть танцювати.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ – Головний актор серіалу “Останній москаль” розповів як його зустрічали у Москві [ВІДЕО]

  • Ви щойно повернулися з Австралії, було важко переключитися на австралійський час? Як зараз почуваєшся?

-Дуже важко це, чесно можу сказати, що спасалися трохи алкоголем, не важким – вином, але він якось балансував нас, і ми якось через 3 дні налаштувалися. Потім виступали, а потім потрібно їхати додому і перелаштовуватися назад. Потім прилетіли додому і полетіли на концерт у Казахстан. Можна з глузду з’їхати, скажу чесно. Я опинилася у лікарні, маю проблеми з тиском.

  • Що тебе вразило в Австралії? Адже так далеко дует Потап і Настя ще не літав.

-Звісно, я захотіла потримати кенгуру, ми пішли у зоопарк, дивилися на кенгуру. В сумку не подивилася, але їх побачила. Там є ще племена, де прийнятий канібалізм. Там живуть люди, які їдять людей, можеш уявити? Не те, щоб я хотіла їх побачити… Вони замість того, щоб сказати “привіт”, починають розповідати, як тебе з’їдять, піджсмажать і що ще з тобою зроблять, уявляєш?

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ – Вера Брежнева показала татуировку на интимном месте

джерело: 1plus1.ua

Вам також має сподобатись...

Loading...