<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> В Донецкьку кладовище з безіменними могилами розростається небаченими темпами (ФОТО) - Obzor24

В Донецкьку кладовище з безіменними могилами розростається небаченими темпами (ФОТО)

За рік площа донецького кладовища, де ховають вбитих бойовиків, сягла 7 тис. кв м

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на “Сегодня”.

В Донецкьку кладовище з безіменними могилами розростається небаченими темпами (ФОТО)

Усі могили мають напис  “невідомий боєць” і жодного імені чи прізвища. Немає ні квітів, ні свічок. Інколи на хрестах трапляються вицвілі фотографії хлопців та дівчат, які тримають у руках зброю.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ – СРОЧНО! В ДНР переворот: Захарченко арестован за связи с Украиной (ДОКУМЕНТ)

“Далеко не всі їхні рідні люди знають, де загинув їхній син або дочка. Родичі невідомих, буває, приїжджають у пошуках могили близьких. Вони ж усі під номерами. Через морг шукають. Нещодавно з Єнакієвого люди приїжджали – у них тут, виявилося, син похований. І ось часто вони зможуть сюди приїжджати його відвідувати?”, – говорить землекоп, який назвався Олександром.

Чоловік наголошує, що кладовище “6-Капітальної” почало розростатися торік, та й зараз тут вже готові кілька ям – мабуть, про всяк випадок. Працівники кладовища вже звикли до моторошних картин.

“Хоч не змушують нас лопатами копати, техніку спеціальну приганяють – вже навіть знають яку. При цьому кожен батальйон копає для себе, ховати чужинців у такі заготовки нам не можна. Нам телефонують і ставлять вже перед фактом, що привезуть стільки-то трун. Особливо багато ховали, коли бої йшли за аеропорт. Привозили в основному невідомих”, – говорить Олександр.

СМОТРИТЕ ТАКЖЕ – Врачи рассказали о состоянии Алексея Мочанова (ВИДЕО)

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що недалеко від селища Моспіно Донецької області кількість могил на кладовищі бойовиків з так званої Донецької народної республіки сягла 5 тис.

В Донецкьку кладовище з безіменними могилами розростається небаченими темпами (ФОТО) 49

Вам також має сподобатись...

Loading...