<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> В донецьких магазинах з’явилися цінники в російських рублях - Obzor24

В донецьких магазинах з’явилися цінники в російських рублях

155

В донецьких магазинах з’явилися цінники в російських рублях
Попри введення в ДНР “мультивалютної системи” продавці не мають достатньої кількості російської валюти

У торгових мережах непідконтрольного Україні Донецька у середу, 25 березня, з’явилися подвійні цінники, у відповідності з якими здійснити розрахунки за придбані товари можна як в українській гривні, так і російських рублях.

Як повідомляють представники торгових мереж, зроблено це відповідно до «указу глави ДНР» про створення мультивалютної зони в «республіці», який набув чинності в середу.

У самих магазинах розміщено інформацію з валютним курсом, який на поточну дату встановив так званий «центральний республіканський банк» ДНР. Продавці в магазинах підтверджують можливість здійснення оплати за товари в рублях, водночас визнають, що в цьому випадку решту покупцям змушені давати в гривні через відсутність достатньої кількості рублевої маси.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: “Цинічні бандери… бандити в мілітарній формі зі зброєю в руках грабували українців”, – Президент Порошенко оговорился во время выступления [ВИДЕО]

Подвійні цінники в середу з’явилися також і на значній кількості автозаправних станцій Донецька.

При цьому, як передає «Інтерфакс-Україна», в пунктах обміну валют міста донеччани часто стикаються з дефіцитом російської валюти через збільшений попит населення.

За одну тисячу російських рублів на сьогоднішній день в обмінних пунктах Донецька просять 500 грн., водночас купують російську валюту за курсом 40 грн/100 руб.

Як повідомляв ZAXID.NET, 26 лютого про те, що в терористичних «республіках» (ДЕР і ЛНР) буде запроваджено «мультивалютну систему», заявив лідер луганських сепаратистів Ігор Плотницький.

Джерело: zaxid.net

Вам також має сподобатись...

Loading...

Залишити відповідь