<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Не Курськом єдиним: у Брянській області дрони атакували комбінат "Слава" – росЗМІ - Obzor24

Не Курськом єдиним: у Брянській області дрони атакували комбінат “Слава” – росЗМІ

Вранці 6 грудня в російських пабліках повідомили, що вночі безпілотники атакували комбінат “Слава” в Брянській області – на території виникла пожежа.

Не Курськом єдиним: у Брянській області дрони атакували комбінат "Слава" – росЗМІ

ДжерелоБаза і російські пабліки в Telegram

Дослівно База: “У Брянській області безпілотники атакували комбінат “Слава”. Вони впали за кілька метрів від резервуарів із пальним”.

Деталі: Повідомляється, що на територію комбінату, який розташований за 80 км від кордону Росії та України, залетіли, ймовірно, два безпілотники. Вони впали і вибухнули за три метри від резервуарів із дизельним пальним.

Зазначається, що в цей момент п’ятитонні резервуари були порожніми і серйозної пожежі вдалося уникнути.

Водночас у пабліках почали поширювати відео нібито з місця пожежі.

За даними Бази, на цей комбінат уже нападали за допомогою безпілотників – 30 листопада після атаки БПЛА на території комбінату загорілися три резервуари.

Пізніше в російських пабліках писали, що оприлюднене відео – це кадри з пожежі 30 листопада.

Передісторія:

  • Під ранок 6 грудня губернатор Курської області РФ Роман Старовойт повідомив, що у російському місті Курськ сталася пожежа на аеродромі. За його словами, внаслідок атаки безпілотника в районі курського аеродрому загорівся нафтонакопичувач.
  • Влада Курської області Росії після пожежі на аеродромі в Курську вирішила скасувати заняття у двох школах і продовжила на 2 тижні жовтий рівень терористичної небезпеки.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...