<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Байден переграв Путіна! Це ввійде в підручники – чіткий удар по Путіну: терпіння скінчилось. Переможемо! - Obzor24

Байден переграв Путіна! Це ввійде в підручники – чіткий удар по Путіну: терпіння скінчилось. Переможемо!

У США наразі працюють над санкціями для РФ, які аналогічні до визнання спонсором тероризму Державний департамент США працює з Конгресом над інструментами, які будуть аналогічні визнанню Росії державою-спонсором тероризму. Про це під час брифінгу повідомив речник Держдепу Нед Прайс. За його словами, президент США Джо Байден нещодавно заявив, що Вашингтон не збирається визнавати РФ спонсором тероризму.

Байден переграв Путіна! Це ввійде в підручники – чіткий удар по Путіну: терпіння скінчилось. Переможемо!

“Він дуже чітко озвучив наш підхід. Знову ж таки, ці повноваження розроблені Конгресом. Ми повинні поєднувати факти із законом. Ми також повинні враховувати наслідки – як навмисні, так і ненавмисні, і це привело нас до підходу, який ми обрали тут”, — сказав Прайс.

До того ж, він підкреслив, що Держдеп працює з Конгресом над інструментами, які, як і раніше, матимуть аналогічні до визнання спонсором тероризму наслідки для російської економіки та уряду, але не матимуть “непередбачених наслідків”. Так, нагадаємо, що і державний секретар США Ентоні Блінкен чинить опір закликам визнати Росію державою-спонсором тероризму, на чому наполягають американські політики та президент Володимир Зеленський. Про це раніше повідомлялося у The New York Times.

Видання тоді повідомляло, що адміністрація президента США Джо Байдена “обережно” ставиться до оголошення Росії спонсором тероризму, попри “наполегливі” заклики Конгресу та прохання України. Зазначається, що останніми тижнями на Блінкена регулярно тиснуть, щоб він оголосив РФ державою-спонсором тероризму, але він пручається цьому кроку, оскільки це може змусити його ввести санкції щодо союзників США, які ведуть справи з Росією, а також може знищити залишки дипломатії між Вашингтоном та Москвою. “Витрати, які були покладені на Росію нами та іншими країнами, абсолютно відповідають наслідкам, які були б внаслідок визнання її державою-спонсором тероризму. Таким чином, практичні результати того, що ми робимо, однакові”, — заявляв раніше Блінкен.

Втім, як раніше неодноразово заявляв міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, варто зазначити, що визнання Росії владою США країною-спонсором тероризму означатиме запровадження додаткових санкцій проти агресора як з боку Вашингтона, так і іншими країнами, ще глибшу міжнародну ізоляцію кремлівського режиму “і повну руйнацію залишків репутації РФ на багато десятиліть”. Він згоден, що визнання постійного члена Радбезу ООН спонсором тероризму – це безпрецедентний крок, “але ж і загроза Росії для світу – безпрецедентна”. Українська дипломатія, за його словами, працює над тим, щоб США визнали РФ не лише спонсором тероризму, а й терористичною державою – на рівні як євродержав, так і міжнародних організацій.

“Тероризм – це підла війна трусів. Не зумівши здолати Україну на полі бою, росіяни вирішили бити по мирних людях: залякати українців, послабити спротив народу та схилити до поступок, а також підняти градус і бажання помсти у суспільстві до такого рівня, щоб ми самі перетворилися на звірів, які захочуть воювати із росіянами терористичними методами”, – зазначив Кулеба. До того ж, Кулеба пояснив, що всередині РФ Кремль використовує держтерор як інструмент репресій для створення атмосфери страху, в Україні він чинить військовий тероризм, а на міжнародному рівні російські ПВК та кілери залякують людей.

Москва роками використовувала саме поняття боротьби з тероризмом для найвитонченіших маніпуляцій, пише глава МЗС. За його словами, саме “спільною боротьбою з тероризмом” Росія виправдовувала потребу взаємодії з нею інших країн, зокрема США. Тож внесення Росії до списку держав-спонсорів тероризму “назавжди зруйнує цей міф”, наголосив Кулеба, тому що “Росія є джерелом тероризму, а не борцем із ним”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...