<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Міноборони пояснили унікальність контрнаступу у Харківській області - Obzor24

У Міноборони пояснили унікальність контрнаступу у Харківській області

Контрнаступ у Харківській області був для українських військ унікальною операцією. Проте перед ЗСУ стоїть задача утримати звільнені території.

У Міноборони пояснили унікальність контрнаступу у Харківській області

Про це повідомляє ОБЗОР24 з посиланням на заступника міністра оборони Ганну Маляр під час брифінгу.

Вона зазначила, що на всій лінії фронту тривають бої. У Харківській області тривають заходи зі стабілізації деокупованих територій, оскільки звільненні населені пункти потрібно утримати.

“Що стосується в цілому наступальної операції, фактично на Харківщині здійснена унікальна операція для ЗСУ, вперше саме наступально, тому що ЗСУ завжди доктринально стоять на позиції оборони, але зараз ми вимушено в такій ситуації знаходимося, і дійсно ця операція була успішна”, – заявила Маляр.

Заступник очільника Міноборони додала, що українці повинні належним чином оцінити успіх ЗСУ, але пам’ятати, що головна перемога ще попереду.

“На сьогодні триває війна, і ще дуже багато територій потребують звільнення, і дуже складні зіткнення з ворогом на лінії фронту, тому ми повинні належним чином оцінити цю перемогу”, – підкреслила вона.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...