<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Путін може готуватися до проведення мобілізації, - Білий дім - Obzor24

Путін може готуватися до проведення мобілізації, – Білий дім

У Білому домі вважають, що президент РФ Володимир Путін може готуватись до проведення мобілізації на тлі успішного контрнаступу ЗСУ.

Путін може готуватися до проведення мобілізації, - Білий дім

Про це повідомляє ОБЗОР24 з посиланням на заяву радника президента США з національної безпеки Джейка Саллівана під час брифінгу.

Салліван нагадав, що українські військові останніми днями провели успішний контрнаступ на сході. За його словами, враховуючи успіхи ЗСУ, Путін “може перебувати на порозі ухвалення двох рішень”.

Радник Байдена пояснив, що одним із таких рішень є підготовка до псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях України, які є порушенням українського суверенітету.

“Росія поспішає провести ці референдуми у відповідь на успіхи України на полі бою, а також для підготовки до потенційних мобілізаційних заходів”, – наголосив Салліван.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...