<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Окупанти катували студентів зі Шрі-Ланки - Obzor24

Окупанти катували студентів зі Шрі-Ланки

Рятуючись від окупації, у березні 2022 року семеро громадян Шрі-Ланки пішки пішли до Харкова, проте їх затримали російські військові.

Окупанти катували студентів зі Шрі-Ланки

У Харківській області зафіксовано черговий злочин російської армії: окупанти катували громадян Шрі-Ланки. Про це повідомляє Офіс генпрокурора України.

Повідомляється, що кілька громадян Шрі-Ланки до початку повномасштабного вторгнення РФ на територію України навчалися у медичному коледжі в Куп’янську, де мешкали разом зі своїми родичами.
“Рятуючись від окупації, у березні 2022 року, сім громадян Шрі-Ланки пішки пішли до Харкова, однак їх затримали російські військові. Окупанти відвезли іноземців до агрегатного заводу у Вовчанську, розмістили їх у камери і утримували протягом чотирьох місяців. Весь цей час військові ЗС РФ знущалися з людей: виривали їм нігті, завдавали фізичного та психологічного насильства”, – йдеться у повідомленні.
12 вересня співробітники прокуратури та поліції виявили у звільненому місті полонених іноземців, забезпечили їх житлом та харчуванням.
Раніше повідомлялося про виявлену під Куп’янськом моторошну катівню.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...