<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Лукашенко нарубав дров, "щоб Європа не змерзла" - Obzor24

Лукашенко нарубав дров, “щоб Європа не змерзла”

Європі обирати дрова не доводиться – “ялинка чи берізка”, головне – щоб було тепло, вважає Олександр Лукашенко.

Лукашенко нарубав дров, "щоб Європа не змерзла"

Формальний лідер Білорусі Олександр Лукашенко вирішив порубати дров “для жителів Європи”, щоб вони не замерзли взимку. Відеоролик оприлюднив Telegram-канал Пул Першого у середу, 14 вересня.
“Не дамо Європі замерзнути. Допоможемо нашим братам, може, і вони колись нам допоможуть”, – сказав Лукашенко, звертаючись до бізнесмена Сергія Тетерина, який рубав дрова разом із ним.

Лукашенко зазначив, що Європі вибирати дрова не доводиться – “ялинка чи берізка”, головне – щоб було тепло.
За його словами, допомогти потрібно, передусім, звичайним громадянам – “селянам та робітникам”, а не багатіям.
“Головне, щоб у Польщі Дуда і Моравецький (президент Анджей Дуда та прем’єр Матеуш Моравецький, – ред.) не замерзли. Це наші сусіди, може, одумаються”, – додав Лукашенко.
Раніше в мережі опублікували ролик, який має натякнути на проблеми, з якими нібито взимку доведеться зіткнутися країнам Європи “без російського газу”. При цьому під виглядом ЄС, що “замерзає” без газу, показали кадри Красноярська – негазифікованого міста Росії.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...