<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Відбулося різке погіршення ситуації на вірмено-азербайджанському кордоні - Obzor24

Відбулося різке погіршення ситуації на вірмено-азербайджанському кордоні

Вірменське міноборони повідомило, що азербайджанські військові обстрілюють територію Вірменії з артилерії та застосовують безпілотники.

Відбулося різке погіршення ситуації на вірмено-азербайджанському кордоні

Збройні сили Азербайджану розпочали широкомасштабні бойові дії проти Республіки Вірменія. Про це у вівторок, 13 вересня, пише Известия з посиланням на Міноборони Вірменії.

У повідомленні сказано, що о 00.05 підрозділи ЗС Азербайджану розпочали інтенсивний обстріл вірменських позицій з артилерії та великокаліберних знарядь у напрямку Горіс, Сотк та Джермук.
Інформацію про початок повномасштабних військових дій підтверджує Інсайдер.
У свою чергу, Telegram-канал AteoBreaking повідомляє, що Азербайджан бомбардує територію Вірменії. Працює важка артилерія
“Згідно з угодою ОДКБ напад на Вірменію, фактично означає напад на Білорусь, Казахстан, Киргизію, Росію та Таджикистан. Вірменія має право звернутися до співдружності за військовою допомогою”, – сказано в повідомленні.
У повідомленні сказано, що МО Азербайджану повідомляє про жертви в результаті боїв, що продовжуються. Азербайджан стверджує, що Вірменія розпочала широкомасштабні провокації проти ЗС Азербайджану, тому азербайджанські військовослужбовці ведуть інтенсивний вогонь щодо позицій Вірменії.
“Диверсійні групи збройних сил Вірменії у темний час доби замінували ділянки між позиціями підрозділів азербайджанської армії та дорогами постачання у різних напрямках. У результаті вжитих термінових заходів щодо негайного запобігання цим актам розпочався бій”, – повідомили в Міноборони Азербайджану.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...