<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Зеленський розповів про успіхи ЗСУ на Харківщині - Obzor24

Зеленський розповів про успіхи ЗСУ на Харківщині

У Харківській області під контроль України повернулися понад 30 населених пунктів, тривають бої на Донбасі та на півдні.

Зеленський розповів про успіхи ЗСУ на Харківщині

Українські військові звільнили вже понад 30 населених пунктів у Харківській області. Про це у п’ятницю, 9 серпня, заявив президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні.
“Наразі ЗСУ звільнили та взяли під контроль понад 30 населених пунктів у Харківській області”, – сказав він.

Зеленський зазначив, що в частині сіл регіону проходять заходи щодо перевірки та забезпечення безпеки території.
“Поступово беремо під контроль нові населені пункти – всюди повертаємо український прапор та захист для наших людей”, – сказав президент.
Він додав, що підрозділи Нацполіції повертаються до звільнених населених пунктів.
Також Зеленський просить мешканців повідомляти українським правоохоронцям будь-яку відому інформацію про злочини окупантів.
За словами глави держави, жорстокі бої тривають також на Донбасі та на півдні країни.
Зеленський також звернувся до блогерів, які іноді поспішають оголошувати результати тих чи інших активних дій ЗСУ на передовій. Він закликав їх не поспішати з повідомленнями, і не ускладнювати своїм поспіхом завдання української армії.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...