<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> ЗСУ мають намір витіснити ворога подалі від Миколаєва - Obzor24

ЗСУ мають намір витіснити ворога подалі від Миколаєва

ЗСУ продовжують просування на Миколаївському напрямі. Можливо, найближчим часом українським військовим вдасться подалі відсунути окупантів.

ЗСУ мають намір витіснити ворога подалі від Миколаєва

Глава об’єднаного координаційного прес-центру сил оборони України Південь Наталія Гуменюк заявила, що українські військові продовжують вишукувати та знищувати підрозділи, а також зброю, яку РФ використовує для обстрілу Миколаєва. Про це вона сказала під час брифінгу 1 серпня.

“Радикально тактику своїх дій ми не змінюємо, ми продовжуємо вишукувати способи, якими ворог завдає поразок, і знищувати ті підрозділи і ту зброю. І ми звітуємо щодня про знищення таких РСЗВ і зокрема батареї С300, яка була минулого тижня знищена, одна з тих  що завдавала ударів по Миколаєву”, – зазначила Гуменюк.
З її слів, ЗСУ продовжують просування на Миколаївському напрямі і, можливо, найближчим часом українським військовим вдасться відсунути окупантів настільки, що це дозволить припинити регулярні удари по місту.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...