<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Міноборони створило резерв бронежилетів, касок та військової форми - Obzor24

Міноборони створило резерв бронежилетів, касок та військової форми

У липні на замовлення Міноборони було виготовлено стільки ж бронежилетів, скільки було виготовлено за чотири місяці – з березня до червня, повідомила заступник міністра.

Міноборони створило резерв бронежилетів, касок та військової форми

Міністерство оборони України створило резерв бронежилетів, касок та військової форми. Зростає частка індивідуальних засобів захисту вітчизняного виробництва. Про це сьогодні під час брифінгу повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

“З 14 по 27 липня Міністерство оборони передало до підрозділів ЗСУ 56 тис. бронежилетів, понад 60 тис. шоломів, 43 тис. пар взуття та понад 21 тис. комплектів форми. І понад 4 тис. зимових курток. Нагадаємо, що ми вже розпочали підготовку до зимового періоду”, – сказала заступник міністра.
Найближчим часом за укладеними договорами очікується додаткове надходження індивідуальних засобів захисту у кількості 20 тис. бронежилетів та 18 тис. шоломів.
“Одне із завдань Міноборони – це ритмічність поставок. Зокрема, у червні до ЗСУ було передано понад 100 тис. бронежилетів, а за підсумками липня буде така сама цифра. Тобто через два місяці буде поставлено понад 200 тис. бронежилетів. Вже зараз ми створили відчутний резерв у забезпеченні бронежилетів та касок”, – запевнила Маляр.
Заступник міністра повідомила також, що в липні на замовлення Міноборони було виготовлено стільки ж бронежилетів, скільки було виготовлено за чотири місяці – з березня по червень.
“Це вже не тисячі, а десятки тисяч одиниць, вироблених вітчизняними виробниками”, – наголосила заступник міністра оборони.
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...