<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Лежав в калюжі крові: в росії знайшли пораненим носія "ядерної валізки" путіна - Obzor24

Лежав в калюжі крові: в росії знайшли пораненим носія “ядерної валізки” путіна

Полковнику загрожувала кримінальна відповідальність за хабар

Лежав в калюжі крові: в росії знайшли пораненим носія "ядерної валізки" путіна

У Московській області з вогнепальним пораненням голови знайшли полковника Вадима Зіміна, який носив так звану “ядерну валізку” російського диктатора володимира путіна. Чоловіка виявили в його власній квартирі у калюжі крові.

Як стало відомо виданню Mirror, 53-річний Зімін наразі перебуває у тяжкому стані в реанімації.

Зазначається, що охоронця російського президента знайшов з вогнепальним пораненням голови його брат. Це сталося ще у понеділок, 20 червня, у квартирі Зіміна в Красногорську Московської області. Поруч з пораненим полковником лежав травматичний пістолет Іж 79-9ТМ.

Примітно, що незадовго до цього Зіміна звинуватили в отриманні хабаря на митниці, де він зовсім трохи очолював одну з керівних посад. На путінського охоронця навіть завели кримінальну справу й він перебував під домашнім арештом. Однак, свою провину в отриманні неправомірної вигоди полковник повністю заперечував.

Варто зазначити, що Вадим Зімін — полковник ФСБ, який свого часу відповідав за “ядерну валізку” Бориса Єльцина, а потім й володимира путіна. Після цього він продовжував працювати в службі безпеки, де й дослужився до посади полковника.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...