<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Допитували і стратили: журналісти з’ясували, як загинув під Києвом фотограф Левін - Obzor24

Допитували і стратили: журналісти з’ясували, як загинув під Києвом фотограф Левін

Чоловік був упевнений, що зробив важливі для перемоги України знімки

Допитували і стратили: журналісти з’ясували, як загинув під Києвом фотограф Левін

Іноземні розслідувачі почали досліджувати деталі загибелі українського фотографа Максима Левіна, який загинув унаслідок російсько-української війни. Як відомо, його разом із військовослужбовцем Олексієм Чернишовим було застрелено у лісі під Києвом. Ймовірно, це стало стратою після проведення детального допиту обох чоловіків.

Такого попереднього висновку дійшли представники організації “Репортери без кордонів”, які працювали в Україні з 24 травня до 3 червня. Спеціальні слідчі вивчали всі деталі справи, максимально уважно досліджували перші знімки з місця злочину, а також побували на ньому.

Як відомо, про загибель Левіна стало відомо 2 квітня. Його тіло було виявлено добою раніше. До цього з усіх радарів близьких та знайомих людей фотожурналіст зник ще 13 березня — саме цим числом датована його остання публікація у соцмережі Facebook.

Макс Левін смерть
Машина Макса Левіна

Тіла Максима Левіна та Олексія Чернишова були знайдені у лісі поруч із селом Мощун. За попередніми оцінками, їх, ймовірно, допитували та катували, після чого цілеспрямовано стратили. Випадковим вбивством загибель чоловіків розслідувачі називати не готові.

На це вказує безліч деталей — від спаленого автомобіля самого Левіна до величезної кількості куль (мінімум 14), випущених по машині його друга-військового. Варто зазначити, що у злощасному лісі журналіст опинився, намагаючись дістати свій втрачений безпілотник — той робив знімки, які, вочевидь, Макс Левін вважав дуже важливими для перемоги України. На жаль, це коштувало йому життя.

Макс Левін смерть
Одна з куль, випущених в автомобілі Левіна та Чернишова
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...