<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Макрон пообіцяв Україні довгострокову підтримку - Obzor24

Макрон пообіцяв Україні довгострокову підтримку

Франція була поруч із Україною з першого дня та продовжить надавати допомогу у всіх формах, заявив Макрон.

Макрон пообіцяв Україні довгострокову підтримку

Франція має намір продовжувати підтримувати Україну в довгостроковій перспективі, заявив президент країни Емманюель Макрон під час візиту в Ірпінь у четвер, 16 червня.

“Ми продовжимо цю підтримку в довгостроковій перспективі у всіх її формах… Франція була поряд з Україною з першого дня… ми поряд з українцями без двозначності” – так він відповів на прохання журналістів прокоментувати його висловлювання про те, що не можна принижувати РФ.

“Потрібно, щоб Україна могла чинити опір і перемагати”, – додав президент Франції.

Зазначається, що Макрон заперечує будь-які розбіжності із президентом України Володимиром Зеленським.

“Сьогодні потрібно, щоб Україна могла чинити опір і перемагати… Ми на стороні українців і українок однозначно”, – додав він.

Президент Франції назвав Ірпінь “героїчним містом”, де було зупинено наступ армії РФ.

“Ми всі бачили ці зображення зруйнованого міста, яке одночасно є героїчним містом, бо саме тут, серед інших місцевостей, українці зупинили російську армію, яка наступала на Київ. І навіть не можна уявити, яким був героїзм армії та українського населення”, – сказав Макрон.

Як відомо, Ірпінь Макрон відвідує разом із канцлером Німеччини Олафом Шольцем, прем’єр-міністром Італії Маріо Драґі і президентом Румунії Клаусом Йоганнісом.

Пізніше європейські лідери матимуть зустріч із Зеленським.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...