<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Головний рабин Москви відмовився підтримати війну в Україні та залишив РФ - Obzor24

Головний рабин Москви відмовився підтримати війну в Україні та залишив РФ

Російська влада “чинила тиск” на Пінхаса Гольдшмідта, і він вирішив виїхати із країни.

Головний рабин Москви відмовився підтримати війну в Україні та залишив РФ

Головний рабин Москви Пінхас Гольдшмідт залишив Росію через вимогу влади публічно підтримати війну в Україні. Про це повідомила у Twitter журналістка Авіталь Чижик-Гольдшмідт, яка є невісткою рабина.

“Нарешті можу поділитися, що на моїх родичів, головного рабина Москви Пінхаса Гольдшмідта та ребецин Дару Гольдшмідт, влада чинила тиск з метою публічної підтримки “спецоперації” в Україні – і вони відмовили”, – написала вона.

За словами журналістки, Гольдшмідт із дружиною прилетіли до Угорщини за два тижні після початку війни в Україні.

Спочатку вони подорожували Східною Європою, щоб зібрати кошти на допомогу біженцям, а пізніше сім’я полетіла до Ізраїлю, оскільки батька рабина госпіталізували в Єрусалимі.

Чижик-Гольдшмідт наголосила, що з моменту відмови від публічної підтримки “спецоперації” батьки її чоловіка “перебувають у вигнанні зі спільноти, в якій вони любили, будували та виховували своїх дітей понад 33 роки”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...