<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Під Києвом знайдено нове поховання: серед убитих - громадянин Чехії - Obzor24

Під Києвом знайдено нове поховання: серед убитих – громадянин Чехії

Двох мирних жителів було вбито в голову, одного – у живіт. До цього російські окупанти катували людей.

Під Києвом знайдено нове поховання: серед убитих - громадянин Чехії

Біля селища Макарів Бучанського району Київської області виявлено нову братську могилу з тілами трьох убитих російськими окупантами мирних жителів. Про це у понеділок, 16 травня, повідомили у поліції регіону.

Як зазначено, у ямі перебували тіла трьох чоловіків, серед яких один іноземець – громадянин Чехії. Загиблих було розстріляно в різні частини тіла після того, як вони пережили тортури. Біля поховання виявлено розтяжку з гранатою Ф-1, яку залишили російські солдати.

“Двоє людей було вбито в голову, одну людину в живіт. На місці поховання знайшли документи одного із загиблих – громадянин Чехії. Є його відповідні дані. Інші дві людини не встановлені зараз, але вони були в цивільному одязі. Ми будемо шукати, за яких обставин вони зникли на території України”, – навели деталі правоохоронці.

Як вдалося встановити, 49-річний громадянин Чехії до війни працював в Україні далекобійником, а з початком бойових дій приїхав до нашої країни допомагати як волонтер. 3 березня іноземець перестав виходити на зв’язок. У нього залишилися дружина та брат.

Крім того, неподалік села Раківка поліцейські виявили тіло ще одного розстріляного місцевого жителя – оперативного працівника органів внутрішніх справ на пенсії. У період окупації чоловік вийшов за дровами та не повернувся. Як виявилось, загарбники роздягли чоловіка, катували, а потім розстріляли. Поховали загиблого на полі поряд із бойовими позиціями агресорів.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...