<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> "Він в туалет хотів - ми його у спину": росіянин розповів матері, як вбив полоненого українця - Obzor24

“Він в туалет хотів – ми його у спину”: росіянин розповів матері, як вбив полоненого українця

Матір солдата спочатку не зрозуміла, що їй розповідають про звірячі вбивства, які чинять саме росіяни

"Він в туалет хотів - ми його у спину": росіянин розповів матері, як вбив полоненого українця

Майже всі злочини російських окупантів на українських землях пронизані жорстокістю та цинізмом, однак деякі з них вражають настільки, що не вкладаються в голові адекватних людей. Так, російський військовий зізнався, що він розстріляв полоненого в спину за те, що той хотів в туалет.

Про це свідчить перехоплення розмови росіянина з мамою, яке Служба безпеки України опублікувала у п’ятницю, 13 травня.

Так, окупант у телефонній розмові розповів своїй матері подробиці вбивства полоненого українця.

“Він там у туалет хотів сильно. Йому сказали: “Зараз додому поїдеш. Іди, каже, у туалет сходи, і поїдеш”. Все, він пішов — ми його в спину”, — повідомив російський солдат.

Схоже, що ця історія шокувала навіть матір росіянина. Спочатку вона не зрозуміла, що це саме росіяни розстрілюють полонених українців і заявила: “От вони так і роблять…своїх розстрілюють”. На що її син чітко відповів: “Ні, це ми його розстріляли…хохла”.

Після цієї фрази жінка поцікавилася, куди російські солдати передають військовополонених, на що отримала відповідь, що окупанти їх просто вбивають.

У СБУ зазначили, що це черговий доказ того, що російська армія порушує Женевську конвенцію щодо поводження з військовополоненими. Служба безпеки України збирає всі докази жорстокості окупантів, щоб потім вони за це відповіли.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...