<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Самі допомагають ЗСУ на Зміїному: британська розвідка тонко потролила росіян - Obzor24

Самі допомагають ЗСУ на Зміїному: британська розвідка тонко потролила росіян

Острів окупований російськими загарбниками

Самі допомагають ЗСУ на Зміїному: британська розвідка тонко потролила росіян

Український острів Зміїний у Чорному морі став однією з арен оборони України — там щодня знищують російську техніку за допомогою БПЛА. Назва шматочка суші трохи більше 500 метрів завширшки стала відомою на весь світ завдяки фразі українських захисників, куди треба йти російському кораблю.

Але Зміїний не просто острів, він стратегічно важливий. Про це нагадує британська розвідка у своєму ранковому зведенні по Україні.

Британці зазначають, що якщо росії вдасться зміцнити свої позиції на Зміїному із залученням сил ППО та крилатих ракет берегової охорони, це відкриє їй можливість домінувати в прилеглій до Одеської області північно-західній частині акваторії Чорного моря.

Розташування Зміїного на карті
Розташування Зміїного на карті

При цьому у розвідці відзначили успіхи України у поразці російської техніки за допомогою безпілотників “Байрактар”.

Після поразки крейсера “Москва”, захід Чорного моря більш відкритий для ураження окупантів. Не обійшлося у повідомленні і без тролінгу. У зведенні зазначили, що російські спроби наростити кількість сил на Зміїному дають Україні “більше можливостей для вступу у бій із російськими військами та знищення матеріальних об’єктів”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...