<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> ЗСУ контролюють ситуацію на кордоні з Придністров'ям - Obzor24

ЗСУ контролюють ситуацію на кордоні з Придністров’ям

Сили оборони продовжують ведення бойових дій із зайнятого рубежу на Миколаївщині та Херсонщині.

ЗСУ контролюють ситуацію на кордоні з Придністров'ям

Обстановка у прикордонних районах, зокрема, уздовж невизнаного Придністров’я, контролюється. Водночас із Чорного моря зберігається загроза ракетних ударів силами кораблів ЧФ РФ. Про це повідомляє Оперативне командування Південь.

Зазначається, що українські війська утримують свої позиції на території Миколаївської та Херсонської областей. Серед втрат ворога вночі – безпілотник Орлан-10 та самохідна гаубиця Мста-С.

“Сили оборони продовжують ведення бойових дій щодо зайнятого рубежу на Миколаївщині та Херсонщині. Противник, не маючи успіхів у попередніх задумах, продовжує тактику артилерійсько-мінометних обстрілів підходів до власних позицій, залишених ним населеним пунктам та позиціям наших військ”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що на захоплених територіях окупанти планують масштабне відзначення 9 травня, а в окупованій Каховці навіть парад.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...