<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Дві країни першими у світі визнали дії росії в Україні геноцидом - Obzor24

Дві країни першими у світі визнали дії росії в Україні геноцидом

Це перші країни, які прийняли такі заяви на рівні парламентів

Дві країни першими у світі визнали дії росії в Україні геноцидом

Естонія та Латвія першими у світі офіційно визнали звірячі злочини російської армії загарбників в Україні геноцидом українського народу.

Про це повідомляють пресцентри латвійського Сейму та естонського Рійгікогу.

У четвер, 21 квітня, представники латвійського Сейму одноголосно прийняли заяву щодо агресії росії та військові злочини в Україні. У тексті офіційного документа визнається, що наразі російська федерація здійснює геноцид проти українського народу.

Сейм рішуче засуджує військову агресію росії й широкомасштабне вторгнення в Україну за підтримки та участі білоруського режиму. У заяві наголошується, що невиправдане вторгнення рф на територію України є грубим порушенням суверенітету і територіальної цілісності України, явним порушенням зобов’язань росії за Статутом ООН і міжнародним правом“, — зазначається в тексті повідомлення.

Після того, як відповідна заява була одноголосно підтримана, голова комітету Сейму у закордонних справах Ріхард Коль закликав до захисту українського населення від подальших злочинів країни-агресора проти людяності українців та заявив про необхідність надання допомоги у звільненні українських земель від загарбників з росії.

Цього можна домогтися тільки шляхом термінового і різкого розширення поставок зброї в Україну і негайного припинення імпорту викопних енергоносіїв з рф Європейським Союзом“, — сказав Коль.

Що стосується Рійгікогу, то ним також було підтримано представлену 84 депутатами заяву стосовно військових злочинів, а також геноциду рф на українських землях.

Згідно із вказаним документом, представники Рійгікогу офіційно визнають дії російської армії та керівництва країни геноцидом проти українців і закликають парламенти інших країн і міжнародні організації допомагати Україні у звільненні її земель від ворога.

“російська федерація вчинила акти геноциду, в тому числі масові звірства щодо мирного населення на тимчасово окупованих територіях, зокрема в містах Буча, Бородянка, Гостомель, Ірпінь і Маріуполь, а також у багатьох інших населених пунктах України. Вони полягають у вбивстві, викраденні людей, депортації, позбавленні волі, тортурах, зґвалтуванні, а також оскверненні трупів“, — зазначається в тексті заяви.

Окрім того, Рійгікогу закликав надати необхідну підтримку Україні у розслідуванні військових злочинів і притягненні до відповідальності винних.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...