<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Роздав всі гроші, бо хоче вижити: російські окупанти кажуть рідним, що вже бояться мародерити в Україні - Obzor24

Роздав всі гроші, бо хоче вижити: російські окупанти кажуть рідним, що вже бояться мародерити в Україні

Окупанти забирали в українців долари, золото, прикраси, але розплата не змусила на себе довго чекати.

Роздав всі гроші, бо хоче вижити: російські окупанти кажуть рідним, що вже бояться мародерити в Україні

Російські окупанти на 50-й день війни в Україні почали розуміти, що за мародерство їх чекає жорстока розплата. А деякі з них взагалі заговорили про те, що почувають себе приреченими на смерть через крадіжки.

Про це свідчать розмови окупантів, які перехопила Служба безпеки України.

Так, один з російських військових у розмові зі своєю дружиною сказав, що дуже хоче вижити на війні з Україною, а тому пороздавав все награбоване іншим.

“Я всі ті гроші роздав, всі долари та гривні. Просто ходив роздавав, сигарети по 100 доларів купляв. Тут просто кілька людей, їх або снарядом йо*нуло, або пораненими забрали, хто багато чого тут вкрав”, — зазначив росіянин.

У СБУ зазначають, що цей росіянин хоч із запізненням, але засвоїв урок, що красти не можна.

ВСІ ЖАХІТТЯ РАШИСТІВ В УКРАЇНІ, ТА БУЧІ ЗОКРЕМА ДУЖЕ ВАЖКІ 18+, ТОМУ МИ РОЗМІСТИЛИ ЇХ В ТЕЛЕГРАМІ 

“Наступне знання, яке йому не завадить усвідомити: не варто зі зброєю вриватися в чужу країну. Це теж карається. СБУ продовжує роботу із документування злочинів російських окупантів, щоб жоден із них не залишився безкарним”, — резюмували у відомстві.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...