<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> "Знайте, я вас ненавиджу": 14-річна дівчинка кинулася під поїзд, записавши відео - Obzor24

“Знайте, я вас ненавиджу”: 14-річна дівчинка кинулася під поїзд, записавши відео

Наразі поліція встановлює всі обставини її смерті та вирішує питання правової кваліфікації події.

"Знайте, я вас ненавиджу": 14-річна дівчинка кинулася під поїзд, записавши відео

Трагедія сталася вранці у вівторок, 22 лютого — інформація про надзвичайну подію надійшла в поліцію близько 10:00. 14-річна дівчина вчинила самогубство на залізничному переїзді у Львові.

Про це повідомляти у ГУНП у Львівській області. Як уточнили в ТСН школярка записала відео, в якому розповіла про намір накласти на себе руки.

залізниця, поїзд

“Я йду лягати під поїзд і просто знайте, я вас всіх ненавиджу”, — сказала дівчина на відео і звинуватила рідних в тому, що її нібито не поклали в лікарню. Втім, чим хворіла дівчина і чи хворіла насправді-невідомо.

Варто відзначити, що трагедія сталась 22 лютого, близько 09:50 на залізничній станції “Сихів” на вулиці Зелена, 308 у Львові під колесами поїзда загинула 14-річна учениця однієї з львівських шкіл.

швидка допомога, лікарі

Про смерть дівчини повідомив в поліцію машиніст пасажирського поїзда “Чернівці-Львів”, під колеса якого вона і кинулася.

Наразі поліція встановлює всі обставини її смерті та вирішує питання правової кваліфікації події.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...