<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Як взяти гроші в борг онлайн на карту на сервісі ЗеКредит - Obzor24

Як взяти гроші в борг онлайн на карту на сервісі ЗеКредит

Грамотний вибір сервісу мікрокредитування дозволяє швидко розв’язувати фінансові питання без поїздок та очікувань. В Україні користується популярністю сервіс ЗеКредит, через який можна взяти гроші в борг онлайн на карту в будь-який час. Знання особливостей платформи дозволяє брати онлайн-кредити під низьку відсоткову ставку за 2 хвилини.

Які умови оформлення онлайн кредиту на ЗеКредит

Сервіс мікрокредитування належить українській фінансовій компанії «ЗеКредит», яка надає короткострокові невеликі позики. На ньому зазначені умови кредитування та вимоги до позичальників, розміщено свідоцтво про реєстрацію, ліцензія, приклад договору та інші документи. А на головній сторінці є кредитний калькулятор, щоб ви могли розрахувати переплату за позикою до подання заявки.

Гроші в борг онлайн на карту

Отримати гроші в борг онлайн на карту https://zecredit.ua можуть повнолітні громадяни України. Для оформлення знадобляться:

  • мобільний телефон;

  • дані цивільного паспорта;

  • ідентифікаційний номер платника податків;

  • активна дебетова картка платіжних систем VISA або MasterCard.

Якщо потрібна фінансова допомога, тоді можете оформити перший онлайн кредит на суму від 1 000 до 7 000 гривень. Для нових клієнтів діє знижена відсоткова ставка – 0,5% на день. Період погашення платежів можна обрати самостійно – від 7 до 30 днів.

Як отримати онлайн кредит на карту на ЗеКредит

Перевага сервісу мікрокредитування – можливість швидко розв’язати екстрені фінансові питання. Подати заявку можна через інтернет, у будь-який час доби та будь-який день тижня. Рішення приймає спеціальна скоринг-програма, завдяки чому на розгляд запиту потрібно максимум 2 хвилини.

Щоб отримати онлайн кредит на сервісі ЗеКредит, пройдіть 5 етапів:

  1. Реєстрація. На сторінці реєстрації вкажіть номер мобільного телефону. Підтвердіть контактні дані, ввівши останні чотири цифри номеру, з якого здійснюється автоматичний дзвінок.

  2. Заповнення профілю. У профілі позичальника має бути заповнене кожне обов’язкове поле, враховуючи ПІБ, дату народження, дані паспорта та код платника податків.

  3. Додавання платіжних даних. Вкажіть номер, код на звороті та термін дії банківської картки.

  4. Подання заявки. На кредитному калькуляторі виберіть розмір онлайн кредиту та період його погашення. Система автоматично розрахує суму з урахуванням переплати та крайню дату погашення платежів. Якщо підходять умови, надішліть заявку на розгляд.

  5. Отримайте гроші. Протягом 2 хвилин на ваш мобільний телефон прийде сповіщення. Якщо система ухвалила позитивне рішення, підпишіть електронний кредитний договір та паспорт кредиту. Одразу після підписання документів, мікрофінансова організація перерахує гроші на вашу банківську картку.

Компанія лояльно ставиться до позичальників, надаючи можливість як дострокового закриття кредиту, так й пролонгацію. Якщо отримали онлайн кредит, але хочете повернути гроші раніше вказаного терміну, можете скористатися повною або частковою достроковою оплатою без додаткових комісій. Якщо не встигаєте вчасно повернути гроші, можете перенести крайній термін закриття боргу, сплативши тільки відсотки за фактичні дні користування позиковими коштами.

Автор: Олександра Шиманська (менеджер ЗеКредит)

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...