<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Нове подорожчання в магазинах з 1 лютого: за що українці будуть переплачувати - Obzor24

Нове подорожчання в магазинах з 1 лютого: за що українці будуть переплачувати

Уряд просунувся у своїй діяльності щодо поліпшення екологічної ситуації в країні – це, правда, вдарить по кишені українців.

Нове подорожчання в магазинах з 1 лютого: за що українці будуть переплачувати

На засіданні Кабміну встановили мінімальні роздрібні ціни на пластикові пакети. Яка їх ціна буде з 1 лютого, повідомили в прес-службі Мінекономіки.

Мова поки тільки про великі пакети (зі стінками товщиною понад 50 мікрометрів): їх мінімальна вартість в магазинах з 1 лютого буде не менше 2 гривень, а саме:

  • 2 грн. – пакет без ручок і бічних складок;
  • 2,50 грн. – пакет без ручок, але з бічними складками або з ручками без бічних складок;
  • 3,00 грн. – пакет з ручками і бічними складками.

магазин, супермаркет, продукти, сало

Відзначається, що кожен українець в середньому використовує 500 пластикових пакетів щорічно. Вони служать кілька хвилин, а потім століттями розкладаються. З метою поліпшення екологічної ситуації в Україні в червні минулого року прийняли закон про обмеження обігу пластикових пакетів, згідно з яким, з 10 грудня заборонили їх безкоштовне поширення.

Крім того, з 10 березня поточного року в магазинах і закладах громадського харчування заборонять поширення надтонких (зі стінками товщиною менше 15 мікрометрів), тонких (зі стінками товщиною від 15 до 50 мікрометрів) і оксорозкладних пластикових пакетів.

Українці активно обговорюють нове подорожчання:

“На тлі загального забруднення від машин, фабрик це дрібниця”

“2 грн за пакувальний пакетик. Я не готовий віддавати такі гроші за сміття”

“жлоби не будуть їх купувати – вартість копійки. Думаю через місяць, а то і менше, будуть. Набридне тягати з собою в одній кишені маску з сертифікатом в іншому пакети”

“Давно це потрібно було зробити!

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...