<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Ціни на картоплю сягають 100 гривень за кг: українців здивувала вартість популярного овоча - Obzor24

Ціни на картоплю сягають 100 гривень за кг: українців здивувала вартість популярного овоча

У супермаркетах почали продавати дрібну картоплю по 100 гривень за кілограм.

Ціни на картоплю сягають 100 гривень за кг: українців здивувала вартість популярного овоча

Так, у магазинах міста Дніпро помітили картоплю за катастрофічно величезною вартістю, передає ОБЗОР24 посилаючись на dnepr.info.

“Дорого-багато. Картопелька в супермаркетах Varus по 99,90 грн. # Дніпро”, – пишуть користувачі в Інтернеті.

У той час, як в інших магазинах ціна розходиться в межах 8-20 гривень.

“Не лінуйтеся а садіть то буде корисно для здоров’я як фізично так і економічно.А цей хто пише ці лайки то нехай купує за такою ціною”, ” так що ваші маркети…бабусь по переходах розігнали що в місто задарма возили працею прироблено а тепер дорого”,” А де це картопля по 100-120 гр, підкажіть я вам привезу дешевше, це що такий гумор зовсім не до сміху”,” Вирощуйте самі на дачах і буде дуже “дешево”, – пишуть українці в мережі.

Крім того користувачі мережі припустили, що це може бути імпортна, фіолетова картопля, яка завжди коштує в рази дорожче звичайної української картоплі.

До слова, на ринках і магазинах зросли ціни на українське вершкове масло, при цьому цей продукт найближчим часом буде тільки дорожчати ще більше.

Зараз пачка масла від відомого виробника стартує від 45 гривень. Але це тільки за умови акції в супермаркеті.

магазин, супермаркет, продукти

Експерти вважають, що зростання цін на вершкове масло викликало активний експорт.

Прогнози економістів невтішні – вони запевняють, що ціни на продукт будуть рости від 10%, поки не стане вигідно вершкове масло завозити з-за кордону.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...