<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> "Це просто маразм": українці просять Квартал 95 більше не знімати "Сватів" після 7-го сезону - Obzor24

“Це просто маразм”: українці просять Квартал 95 більше не знімати “Сватів” після 7-го сезону

Українці дали оцінку сьомому сезону серіалу “Свати«, успіхами якого похвалилися представники студії»Квартал 95”.

"Це просто маразм": українці просять Квартал 95 більше не знімати "Сватів" після 7-го сезону

Як пише ОБЗОР24 посилаючись на Politeka, під відповідним постом на сторінці «кварталу» в Instagram розгорілася бурхлива дискусія.

У публікації представники “Кварталу” розповіли про успіхи нового сезону серіалу.

“Друзі завдяки вам новий довгоочікуваний сезон ваших улюблених “Сватів” став найкращим серіалом 2021 року! Прем’єрні серії на 1+1 подивилося 12,8 млн глядачів, а найвищі показники телеперегляду склали: рейтинг 6.4%, частка 23.7%. Це неймовірний успіх! Спасибі за вашу любов і прихильність!”, – написали в пості.

Однак, судячи з реакції, українці були швидше розчаровані. Шанувальники серіалу чекали виходу нового сезону багато років, а коли побачили нові серії їм здалося, що герої вже «не ті».

“Свати вже не ті! Далеко не ті!”, “7 сезон не сподобався”, “а мені і моїм рідним не сподобався сезон зовсім. Очікували більшого”, “Актори молодці, сценарій підкачав, немає і жартів колишніх і душевності. Буду вважати, що у Сватів 6 сезонів”, “вже не знали що показувати! Більше не знімайте продовження)) після 7-го сезону – 8-го вже не хочу”, “не сподобався, багато крику, а за Валюху якось соромно”, “це просто маразм”,-пишуть люди.

Вам також має сподобатись...

Loading...