<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Підвищення пенсій з 1 січня, хто отримуватиме більше: "Мінімальний розмір..." - Obzor24

Підвищення пенсій з 1 січня, хто отримуватиме більше: “Мінімальний розмір…”

З першого січня в Україні підвищили пенсії деяким категоріям населення, перерахунок проведений автоматично, а виплати вже почалися – озвучена середня сума підвищень.

Підвищення пенсій з 1 січня, хто отримуватиме більше: "Мінімальний розмір..."

З першого січня 2022 року в Україні підвищили пенсії деяким категоріям громадян. Про це інформує ОБЗОР24 посилаючись на Politeka з посиланням на повідомлення Мінсоцполітики в Телеграм.

Так, з четвертого січня вже почалися виплати підвищених пенсій у зв’язку з втратою годувальника: кожному непрацездатному батькові (матері/батькові) і дружині (чоловікові) загиблих, померлих (зниклих безвісти) осіб, що брали безпосередню участь в АТО. Мінімальний розмір пенсійної виплати склав 7800 гривень.

пенсії, пенсіонери

Перерахунок зроблено автоматично для 3 361 особи, а пенсія в середньому збільшилася на 1 895 гривень.

Також перерахунки пенсій проведено людям з інвалідністю з числа учасників ліквідації наслідків аварії, а також людям які втратили годувальника на ЧАЕС; особам, які брали участь у ліквідації інших ядерних випробувань і аварій та їх наслідків, у військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї та інші.

українці, пенсії, пенсіонери,

Таким людям будуть обчислювати пенсію по інвалідності виходячи із зарплати, визначеної з п’ятикратного розміру мінімальної зарплати, як це було раніше передбачено для військових, в середньому підвищення склало 2 903 гривень. З 1 березня цієї категорії також проіндексують виплати.

Крім того, з 1 січня виплати збільшать і жінкам, які народилися 1 січня 1962 року по 31 грудня 1962 року, при зверненні вперше за призначенням пенсії за віком кожен місяць зроблять збільшення в розмірі 9% зазначеної пенсії.

Вам також має сподобатись...

Loading...