<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Трагедія на Одещині забрала життя цілої сім'ї, в ДСНС розкрили деталі: "Причиною загибелі..." - Obzor24

Трагедія на Одещині забрала життя цілої сім’ї, в ДСНС розкрили деталі: “Причиною загибелі…”

В Одеській області трагедія забрала життя 5 людей, 3 з яких – діти.

Трагедія на Одещині забрала життя цілої сім'ї, в ДСНС розкрили деталі: "Причиною загибелі..."

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

У вівторок, 4 січня, о 19:00 у приватному будинку в Одеському районі виявлено 5 загиблих, з них 3 дітей: 2 дівчинки віком 3-4 роки, та хлопчик, віком 9 років.

Поліцейські повідомили, що обстановка в будинку не порушена, ознак насильства на тілах не виявлено, слідів проникнення в будинок немає.

За попередніми даними, причиною загибелі сім’ї стало отруєння продуктами горіння від паливного генератора. Ведеться слідство.

У ДСНС нагадали українцям про необхідність дбати про безпеку свого будинку, стежити за справністю електричних, газових та обігрівальних приладів.

Нагадаємо, на Новий рік в Одеській області сталося 19 пожеж, з яких 16 — в Одесі. В результаті однієї з подій загинула одеситка.

Частішають випадки пожеж через порушення техніки безпеки користування гірляндами та піротехнікою, а також неправильне поводження з вогнем.

пожежа, пожежники, ДСНС

Вам також має сподобатись...

Loading...