<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Кінець пандемії, у ВООЗ назвали обнадійливі терміни: "За наявними даними..." - Obzor24

Кінець пандемії, у ВООЗ назвали обнадійливі терміни: “За наявними даними…”

У Всесвітній організації охорони здоров’я на сьогодні займаються розробкою вакцин другого і третього покоління і роблять прогнози, коли пандемія COVID-19, нарешті, закінчиться.

Кінець пандемії, у ВООЗ назвали обнадійливі терміни: "За наявними даними..."

Команда ВООЗ обнадіяла людство, яке нещодавно зіткнулося з новим штамом коронавірусу “Омікрон”, пише Reuters. За наявними даними, 2022-й може стати роком припинення пандемії, яка вже забрала життя понад 5,6 мільйона людей у всьому світі.

Головний експерт ВООЗ з надзвичайних ситуацій Майк Райан заявив, що фахівці ВООЗ сподіваються, що це захворювання (“Омікрон”, – ред.) буде відносно легким і його зможуть швидко і легко побороти.

“Якщо ми зможемо звести передачу вірусу до мінімуму, тоді ми зможемо покласти край пандемії”, – сказав голова ВООЗ Тедрос Гебреісус.

Він також додав, що Китай, де коронавірус SARS-CoV-2 був вперше виявлений наприкінці 2019 року, повинен надати дані та інформацію, пов’язані з його походженням, що має допомогти в подальшій боротьбі.

«Нам потрібно продовжувати до тих пір, поки ми не дізнаємося витоки, нам потрібно працювати старанніше, тому що ми повинні винести уроки з того, що сталося на цей раз, щоб справлятися краще в майбутньому», – уточнив Гебреісус.

українці, карантин, локдаун

Зазначимо, в Україні нову мутацію коронавірусу “Омікрон”, що почала поширюватися з Південної Африки, вперше діагностували 18 грудня. За даними МОЗ, заражений повернувся в Україну з ОАЕ, де контактував з хворими COVID-19. В даний час пацієнт знаходиться на лікуванні, а його контактні особи проходять додаткове обстеження.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...