<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Чому варто купувати деревину горіха на електронних торгах - Obzor24

Чому варто купувати деревину горіха на електронних торгах

Чому варто купувати деревину горіха на електронних торгах

Система електронних торгів «Прозоро.Сейл» дозволяє придбати деревину різних сортів безпосередньо від постачальника. Особливий попит має горіх, оскільки це дерево часто застосовується для виготовлення якісних дерев’яних меблів і вважається цінною породою.

Як проходять електронні торги

Для того щоб продати або купити деревину горіха, необхідно провести реєстрацію в сервісі. Це можна зробити виключно через офіційний ліцензований майданчик. У ньому ліцензію видає сама система. Тільки такі послуги будуть законними і можуть надати повноцінний доступ до всіх можливостей.

Після реєстрації постачальник створює заявку з усім необхідним описом товару та його кваліфікації. На основі цих даних покупець зможе отримати повідомлення про наявність оголошення або провести повноцінний підбір у ручному режимі безпосередньо через сервіс.

Після того, як покупці відправили всі заявки, настає момент проведення аукціону. Його ключовою особливістю є те, що ставки у цьому випадку йдуть на підвищення. Переможцем стає той покупець, який запропонував найбільшу ціну товару.

Якщо покупця не було знайдено, то процес торгів повторюється. При цьому постачальник повинен зменшити стартову вартість. Ключовим фактором для зниження буде те, що ціна не повинна бути нижчою за собівартість продукції.

Аукціон вважатиметься завершеним лише після того, як постачальник завантажить у систему підписаний та відсканований договір на оплату.

Чому варто купувати деревину горіха на електронних аукціонах

Насамперед купівля та продаж будь-яких порід дерева стала доступною лише в системі електронних тендерів. Цей процес врегульований на урядовому рівні та був винесений у рамках закону. Завдяки проведенню електронних торгів постачальники та покупці можуть отримати низку позитивних факторів:

  • можливість швидкого пошуку покупця на вагу обсягу продукції;
  • отримання максимально прозорого правочину на вигідних умовах для обох сторін;
  • забезпечення контролю за проведенням торгів та повну відповідність усім нормам і правилам;
  • наявність законних підстав для продажу та купівлі, а також можливість реалізації сировини на експорт;
  • одержання деревини горіха з усіма сертифікатами якості та відповідності стандартам;
  • можливість підбору заявки з найбільш вигідною ціною, обсягом та якістю деревини.

Всі ці позитивні якості оцінили не лише продавці, які мають можливість щокварталу збувати продукцію та підтримувати виробничі та торгові потужності, а й покупці. Електронні торги дозволяють проводити повноцінне регулювання ціни. Це стало можливим за рахунок виключення з ланцюжка посередників. Також «Прозоро» дозволяє знизити кількість відкатів та виключити корупцію на ринку деревини горіха.

Пройшовши посилання https://www.ueex.com.ua/rus/presscenter/news/kupit-drevesinu-v-krivom-roge-po-privlekatelnoj-tsene-na-ooo-ueb/ , можна отримати розширену інформацію, чому варто купувати деревину горіха на електронних торгах. Додатково там можна реалізувати процес реєстрації та отримати всі необхідні можливості для участі в аукціоні. 

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...