<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Росії скандал через випуск етеру Скабєєвої про Україну: Собчак обурена новою програмою - Obzor24

У Росії скандал через випуск етеру Скабєєвої про Україну: Собчак обурена новою програмою

Собчак звинуватила Скабєєву через випуск ток-шоу про Україну навіть на тлі трагедії у Кузбасі.

У Росії скандал через випуск етеру Скабєєвої про Україну: Собчак обурена новою програмою

У Росії розгорівся публічний конфлікт, пов’язаний із постійною критикою України у прямому етері федеральних каналів росТВ. З’ясувалося, що ток-шоу “60 минут” ведучої Ольги Скабєєвої навіть у день трагедії на шахті у Кузбасі з великою кількістю жертв проігнорувало цю подію та присвятило випуск програми критиці України.

Про це у своєму телеграм-каналі заявила відома російська журналістка та телеведуча Ксенія Собчак, яка виступила з різкою критикою російських пропагандистів.

“Трагедія на Кузбасі? “Росія-1″: Саме час обговорити Україну та Гордона!” – зазначила Собчак.

Вона також опублікувала фрагмент прямого етеру ток-шоу “60 минут”, у якому гості Скабєєвої активно обговорюють Україну та телеведучого Дмитра Гордона.

Кількість загиблих на цю мить – 11 осіб. Досі доля 46 робітників шахти “Листяжна” залишається невідомою, і з кожною хвилиною шанси на їх порятунок зменшуються.

Скабєєва виправдалася та заявила, що трагедію з великою кількістю жертв на шахті “Листяжна” висвітлюють у випусках новин.

Вам також має сподобатись...

Loading...