<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Лікар розповів про останні години життя в муках Валерія Гаркаліна - Obzor24

Лікар розповів про останні години життя в муках Валерія Гаркаліна

На думку фахівців, у знаменитості не було жодних шансів видертися. Трагічний результат став очевидним для лікарів ще вчора вранці.

Лікар розповів про останні години життя в муках Валерія Гаркаліна

У ніч на 20 листопада у Москві у віці 67 років помер народний артист РФ Валерій Гаркалін. Зірка фільму «Ширлі-мирлі» пішла, не приходячи до тями. Смерть Валерія Борисовича не стала для лікарів несподіванкою. Як розповіли журналістам джерела у Комунарці, вже вчора вранці стало зрозуміло, що трагічний результат неминучий. 

За день до смерті йому хотіли зробити комп’ютерну томографію. Але оскільки стан хворого був вкрай тяжким, і везти на КТ його було не можна, то лікарі прямо до палати доставили рентген-апарат, щоб зрозуміти, наскільки сильна поразка легень. Виявилося, що легені вражені тотально — у відсотках сказати неможливо, оскільки рентген не визначає. Тоді вже стало зрозуміло, що народний артист не має шансів», — повідомив один із лікарів.

Незабаром після томографії у Валерія Борисовича стали один за одним відмовляти внутрішні органи. У результаті йому поставили діагноз «поліорганна недостатність», який, мабуть, і назвуть офіційною причиною смерті. Тим часом в Інтернеті продовжують бурхливо обговорювати інформацію про те, що Гаркалін був щеплений від Covid-19. Дочка артиста Ніка Гаркаліна розповіла, що її батько був затятим прихильником вакцинації і зробив собі три уколи двома вітчизняними вакцинами. За словами Нікі, важкий перебіг коронавірусу був обумовлений супутніми захворюваннями.

«Справа не в щепленні. У батька важкі супутні захворювання, серцева недостатність. У зв’язку з цим сталося погіршення його самопочуття», — повідомляла журналістам спадкоємиця актора.

Вам також має сподобатись...

Loading...