<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Мороз до -30 вдарить по Україні: коли чекати погіршення погоди - Obzor24

Мороз до -30 вдарить по Україні: коли чекати погіршення погоди

На календарі тільки листопад

Мороз до -30 вдарить по Україні: коли чекати погіршення погоди

Цього року перший сніг у Києві може випасти наприкінці листопада, а температура повітря починає опускатися – а погода взимку в Україні за прогнозами синоптиків буде досить нестабільна.

Про це розповів глава Українського гідрометцентру Микола Кульбіда в інтерв’ю для видання “Сьогодні“.

зима, люди, погода, сніг

Грудень буде набагато тепліше норми, а в цілому ніяких природних катаклізмів синоптики цієї зими не очікують. Прояви зими, похолодання, сніг, будуть, але природних катаклізмів не очікуються.

Він додав, що цього року сильні морози можливі і вони можуть прийти раптово в січні-лютому.

“На тлі теплої зими з підвищеним температурним режимом обов’язково прийдуть холоди, морози досягнуть і 25, і 30 градусів. Але в порівнянні з зимами, які були 30-40 років тому, нинішні морозні періоди виявляться короткочасними”, – розповів глава Укргідрометцентру.

зима, люди, погода, сніг

Тим часом, завідувач відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова повідомила, що зима в Україні розпочнеться наприкінці листопада і триватиме до кінця лютого.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...