<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Очніться, люди, вас тією вaкцинaцiєю відволікли від того, що прямо зараз насуваєтьcя на Україну, названа дата від мольфарів - Obzor24

Очніться, люди, вас тією вaкцинaцiєю відволікли від того, що прямо зараз насуваєтьcя на Україну, названа дата від мольфарів

Знавці майбутнього і мольфари вважають, що агресивно налаштована Російська Федерація може здійснити масштабне вторгнення на територію України.

Очніться, люди, вас тією вaкцинaцiєю відволікли від того, що прямо зараз насуваєтьcя на Україну, названа дата від мольфарів

Мольфари відомі своїми пророцтвами, які можуть збуватися з дуже чіткою точність. Є дуже багато людей, які прислухаються до прогнозів мольфарів.

Знавці майбутнього вважають, що Росія цілком може напасти на Україну, але точної інформації ніхто дати не може.

На їхню думку, війна з Росією може триває ще близько 5 років, але точне закінчення дати вони не можуть передбачити. 

Що стосується коронавірусу, то мольфари дають досить позитивні новини. На їхню думку, перемогти коронавірус вдасться вже до 20-х чисел березня, ну, або на початку квітня.

Важливо відзначити, що мольфари розповіли про президента України. Вони висловилися з приводу того, що шостий гарант України швидше за все не буде обраний на другий термін.

Українці, які прочитали цю інформацію, не змусили себе довго чекати і написали чимало коментарів з цього приводу.

“Що можуть “вгадати”, дослівно, що роблять зло. mal- (поганий,злий), far (e) – робити це все з італійського – malfar – робити зло. Бог правильно їх позначив, тільки не всі прагнуть в “освічену” Європу мови знають”, ” ти “макаронник” чи що?при чому тут гра італійських слів?ми в Україні,а у гуцулів мольфари, це знахарі і віщуни.Ось в Сицилії своїй і розповідай про злих діячів”, “Юлій Пащенко на*рена вони потрібні ці мольфари, відьми відуни”, “займалися і краще погодою, вони погоду толком передбачити не можуть”, “самий окатий мальфар(Петруша),передбачав закінчення війни за тиждень.Помилитися.Дуже”, – залишають коментарі користувачі Мережі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...