<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> У Вологді задушили "офіцера", який воював за "ДНР" - Obzor24

У Вологді задушили “офіцера”, який воював за “ДНР”

Російського найманця з-поміж окупантів Донбасу Олександра Зубкова вбили поліціянти.

У Вологді задушили "офіцера", який воював за "ДНР"

Покарання спіткало ще одного учасника війни на Донбасі, який був внесений до бази “Миротворець” як член збройного формування “Спарта”.

Він був убитий у п’яній бійці на батьківщині – у Вологді.

Блогер та український патріот з окупованих територій Анатолій Штірліц включив його до свого каталогу загиблих терористів, які воювали на Донбасі, повідомляє Обзор24 посилаючись на Діалог.UA.

“Зубков Олександр Юрійович. “Спарта” ДНР. Місце проживання – Вологда. Народився 07/03/1988. Задушений у Вологді під час п’яної бійки начальником відділу поліції у ніч 02-03/11/2021″, – написав блогер.

Як пишуть про вбивство чергового “їхтамнету” російські ЗМІ, колишній бойовик посварився з сусідом, який разом із помічниками (товаришами по службі) побив і задушив Олександра Зубкова. Конфлікт розгортався на очах у матері та брата екс”офіцера” бойовиків “ДНР”.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...