<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Не дочекалося двоє дітей: після пошуків виявлено тіло заступника директора українського музею - Obzor24

Не дочекалося двоє дітей: після пошуків виявлено тіло заступника директора українського музею

На місці працювали слідчі

Не дочекалося двоє дітей: після пошуків виявлено тіло заступника директора українського музею

Заступник директора Львівського Історичного музею Юрій Сілецький 7 листопада був знайдений мертвим – деталі повідомили в поліції Львівської області.

Про смерть Юрія Сілецького першою повідомила заступник директора Музею народної архітектури та побуту імені Климентія Шептицького Леся Гарасим.

7 листопада Сілецького оголосили в розшук. Днем раніше близько 13 години він виїхав з дому у Винниках у напрямку Тернополя і відтоді не виходив на зв’язок.

38-річного чоловіка виявили в лісі без ознак життя в автомобілі. Відомо, що на місці, де знайшли автомобіль і мертвого чоловіка продовжують працювати слідчі. Причина його смерті поки не встановлена.

Як розповіла виданню “Сьогодні” речник поліції Львівської області Світлана Добровольська, на тілі Сілецького жодних тілесних ушкоджень не виявили. У поліції є підстави припускати, що чоловік вчинив самогубство.

Сілецький закінчив історичний факультет ЛНУ ім. Івана Франко. Працював заступником директора з музейного розвитку у Львівському історичному музеї. У нього залишилися дружина і двоє дітей.

Вам також має сподобатись...

Loading...