<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Валерія оголила груди: і більше не соромиться свого тіла - Obzor24

Валерія оголила груди: і більше не соромиться свого тіла

50-річна Валерія оголилася і розповіла, чому не соромиться свого тіла

Валерія оголила груди: і більше не соромиться свого тіла

Співачка Валерія знялася на відвертій фотосесії журналу «СтарХіт» напередодні 50-річчя. Вона також розповіла журналістам, чому перестала соромитись свого тіла.

Валерія в молодості думала про пластику: їй подобалися пухкі губи. Але сьогодні вона не шкодує, що не скористалася послугами пластичного хірурга. На думку співачки, велике погруддя робить жінку старшою.

Наразі Валерії подобається її фігура: у молодості вона комплексувала через зайві кілограми. Співачка вважає, що сьогодні вона має прагнути досконалої фігури. Валерія регулярно займається спортом зі своїм чоловіком Йосипом Пригожіним.

Валерія також розповіла, як їй вдається підтримувати пристрасть у відносинах із Пригожиним, у шлюбі з яким вона перебуває з 2004 року. У подружжя завжди знайдуться спільні теми для розмов.

Нагадаємо, що у квітні Валерія розповіла про розрив із першим чоловіком – музикантом Леонідом Ярошевським – у студії програми «Доля людини».

Вам також має сподобатись...

Loading...