<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> "Вирулив на нашу смугу". У Запорізькій області 17-річний хлопець врятував водія маршрутки та запобіг аварії - Obzor24

“Вирулив на нашу смугу”. У Запорізькій області 17-річний хлопець врятував водія маршрутки та запобіг аварії

У Мелітополі Запорізької області водію маршрутки стало погано під час руху транспорту, внаслідок чого автобус мало не виїхав на зустрічну смугу. Ситуацію врятував 17-річний пасажир.

"Вирулив на нашу смугу". У Запорізькій області 17-річний хлопець врятував водія маршрутки та запобіг аварії

Про це повідомляє МВ.

За інформацією місцевого видання, інцидент стався у четвер, 4 листопада. Одному з водіїв маршрутки стало погано і він втратив керування автомобілем. Машина почала з’їжджати на зустрічну смугу на жвавому проспекті.

Врятувати пасажирів спробував 17-річний місцевий мешканець Олександр Оганьян.

“Я з кінця салону добіг до водійського сидіння, вирулив на нашу смугу руху і зупинив маршрутку”, – розповів він.

Далі хлопець викликав поліцію та швидку допомогу і до приїзду спецслужб разом із ще кількома пасажирами надавав водієві допомогу.

“Водія трясло, ми притримували йому щелепу і голову, щоб уникнути травм та асфіксії”, – сказав він.

Журналісти також вирішили дізнатися, чи вміє хлопець керувати автомобілем і звідки він знає про правила порятунку людей. Як виявилося, Оганьян саме навчається водінню, а тренінги з надання допомоги проходив на базі мелітопольської організації Пласту, членом якої він є вже другий рік.

Вам також має сподобатись...

Loading...