<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> З харківських лікарень звільнилися тисячі медиків, заміну знайти не можуть: "Платять копійки" - Obzor24

З харківських лікарень звільнилися тисячі медиків, заміну знайти не можуть: “Платять копійки”

У харківських лікарнях, які приймають пацієнтів з ковідом, не вистачає більше 2000 медиків.

З харківських лікарень звільнилися тисячі медиків, заміну знайти не можуть: "Платять копійки"

Про це повідомила заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, повідомляє АПТЕЧКА.

“Ми втратили багато лікарів за час карантину 2225 осіб. З них пішло від нас 665 лікарів і 883 медичних сестер. На жаль, набрати людей в такій кількості на сьогоднішній день неможливо”, – сказала чиновниця.

Також вона додала, що катастрофічно не вистачає сімейних лікарів, терапевтів, педіатрів.

Коронавірус, лікарня, медики, скрін

“Зарплата ніяка і постійно медики погані, ніхто доброго слова не сказав; і тільки обіцяють ось підвищимо, ось вирішуємо про зарплату! На ентузіазмі далеко не підеш”, “докторів треба цінувати, поважати, надати високі зарплати, так як вони ризикують своїм здоров’ям і життям, тоді буде надлишок, а не вистачати”,”Це відбувається в будь-якій сфері,де потрібні ті,хто щось робить руками,фізично. А медики їздять,як і мільйони інших, працювати в Європу.На швидкій дуже великі зарплати, це так.І в поліклініках платять копійки”, – пишуть українці в мережі.

Раніше повідомлялося, що в Україні дозволили робити щеплення від коронавірусу covid-19 всім дітям від 12 років і старше, а не тільки тим, хто відноситься до групи ризику, як було раніше.

Це передбачено наказом Міністерства охорони здоров’я від 13 жовтня.

Якщо виникне дефіцит вакцин, то в першу чергу будуть робити щеплення дітям від 12 років і дорослим, які мають високі ризики тяжкого перебігу COVID-19 і серйозних ускладнень від нього.

лікарі, вірус, лікарня, щеплення, вакцина

Відзначається, що використання вакцини Pfizer протипоказано при наявності в анамнезі серйозної алергічної реакції на один з компонентів вакцини. Дітям, які перенесли міокардит або перикардит після першої дози вакцин Pfizer / BioNTech, слід відкласти введення другої дози до отримання наукових даних.

Вам також має сподобатись...

Loading...