<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Пенсія від 7800 грн: тисячам українців перерахували виплати, дата перших нарахувань - Obzor24

Пенсія від 7800 грн: тисячам українців перерахували виплати, дата перших нарахувань

Тисячам українців перерахували пенсії – у Мінсоцполітки назвали дату перших виплат.

Пенсія від 7800 грн: тисячам українців перерахували виплати, дата перших нарахувань

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби Мінсоцполітики в Facebook.

Так, Кабінет Міністрів України прийняв рішення підняти рівень матеріального забезпечення одержувачів пенсії у разі втрати годувальника, який загинув під час участі в АТО/ООС.

Зокрема, кожному з непрацездатних батьків, дружині (чоловікові) загиблого захисника України встановлена з 1 січня 2022 р. мінімальна пенсійна виплата по втраті годувальника 7 800 гривень.

“Ця виплата буде забезпечуватися незалежно від наявності та чисельності інших непрацездатних членів сім’ї, на яких призначена пенсія у разі втрати годувальника. Підвищення стосуватиметься 2 000 осіб. Пенсійна виплата для них збільшиться в середньому на 2 000 гривень.”,- повідомляють у Мінсоцполітики.

пенсії, пенсіонери, центр зайнятості, осінь, весна, скрін

“нас 30 років годують обіцянками коли ми були ситі і задоволені?”, “Тисячам переглянули. А що робити мільйонам?”, “Вони обіцяють з місяця в місяць то збільшити прожитковий мінімум, то мінімальну пенсію, то проінспектувати пенсію, але це все брехня.Ніхто нічого не робитиме для пенсіонерів”, – пишуть українці в мережі.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...