<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Здоров'я Єлизавети II похитнулося? З'явилося "насторожуюче" відео - Obzor24

Здоров’я Єлизавети II похитнулося? З’явилося “насторожуюче” відео

Єлизавета II вперше з’явилася з тростиною на офіційному публічному заході. 95-річна королева Великобританії сьогодні, 12 жовтня, відвідала Вестмінстерське абатство разом зі своєю єдиною дочкою принцесою Анною.

Здоров'я Єлизавети II похитнулося? З'явилося "насторожуюче" відео

Про це повідомляє Daily Mail.

Монарх була присутня на урочистій службі з нагоди столітньої річниці з моменту створення королівського британського легіону.

Єлизавета II вийшла з машини і відразу ж взяла в руки тростину. При цьому нічого невідомо про стан здоров’я королеви. Букінгемський палац традиційно не дає жодних коментарів з цього приводу.

Здоров'я Єлизавети II похитнулося? З'явилося &quot;насторожуюче&quot; відео

Єлизавета II вперше з’явилася на публіці з тростиною (фото: twitter.com/PixiedustJtT)

Зазначимо, що вхід в абатство в центрі Лондона вимощений каменями і він нерівний. Можливо тому Єлизавета II вирішила використовувати тростину для більшого комфорту.

Королева увійшла в будівлю не через центральні Західні двері, а більш коротким маршрутом, з боку так званого куточка поетів в південній частині церкви.

Єлизавета II і Анна приєдналися до тих, кого підтримує організація, включаючи військовослужбовців, ветеранів та їх сім’ї.

Єлизавета II вперше з’явилася на публіці з тростиною (відео: YouTube)

Вам також має сподобатись...

Loading...