<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> 400 грн надбавки або "пільгова" пенсія в 3900: як підрахувати свої виплати за трудовим стажем, пояснення ПФУ - Obzor24

400 грн надбавки або “пільгова” пенсія в 3900: як підрахувати свої виплати за трудовим стажем, пояснення ПФУ

Чи буде ще одне підвищення виплат

400 грн надбавки або "пільгова" пенсія в 3900: як підрахувати свої виплати за трудовим стажем, пояснення ПФУ

З кожним роком в Україні пенсія стає все більше, однак, цього все одно не достатньо для комфортного життя. Українці почали цікавитися, коли чекати чергового підвищення.

Про це стало відомо завдяки новому посту на сторінці Пенсійний кур’єр у соціальній мережі Facebook, де в рубриці “Питання-відповідь” регулярно надають допомогу українцям.

Цього разу пенсіонер, 79-річний учасник бойових дій поцікавився, чи чекати йому підвищення на свою категорію у вересні, якщо в липні вже підняли пенсію на 900 гривень.

Пенсіонери, скірншот із відео

Пенсіонери, скірншот із відео

Відповідь прийшла практично відразу. У липні дійсно підвищили виплати тим учасникам бойових дій, які отримували мало грошей. Якщо раніше держава виплачувала її в розмірі 165%, то зараз її збільшили до 210 – 3 893 гривень.

“А ось з вересня ніякого збільшення пенсії для учасників бойових дій, і взагалі для інших категорій населення, не передбачається. Зате з 1 жовтня Вам як людині, яка досягла 75-річного віку, буде встановлена щомісячна доплата до пенсії в розмірі 400 грн. Ви будете отримувати ці додаткові 400 грн, поки не досягнете віку 80 років, а після настання цієї вікової позначки, замість 400 грн вже будете мати 500” – йдеться в повідомленні.

Пенсіонери, скріншот: YouTube

Пенсіонери, скріншот: YouTube

Варто зазначити, що цього року державою передбачено ще 2 підвищення пенсії, одне з них 1 жовтня, а друге вже 1 грудня.

Пенсіонери, кадр з відео

Пенсіонери, кадр з відео
Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...