<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Українським дітям у щоденниках написали про "хороших" Леніна, Сталіна і Тіматі: "Купила, сиджу в ах*ї" - Obzor24

Українським дітям у щоденниках написали про “хороших” Леніна, Сталіна і Тіматі: “Купила, сиджу в ах*ї”

У щоденниках для українських дітей знайшли біографії диктатора Сталіна, Леніна і Тіматі, який їздив до Криму

Українським дітям у щоденниках написали про "хороших" Леніна, Сталіна і Тіматі: "Купила, сиджу в ах*ї"

В Інтернеті з’явилися фотографії щоденників для українських школярів з біографіями Володимира Леніна, Йосипа Сталіна і російського репера Тіматі.

Найімовірніше, виробник “пропустив” в школі чи іншому іншому навчальному закладі урок патріотичного виховання. Адже знизу зазначено, що Ленін, крім того, що був революціонером, виступав в якості мислителя.

Український щоденник, фото: Twitter

Український щоденник, фото: Twitter

“Дітям розповідають, що Ленін – “мислитель”, а диктатор Сталін “радянський державний, політичний і військовий діяч”. Водночас у дописі таки згадано про влаштований ним Голодомор в Україні. Тіматі в щоденнику називають “справжньою зіркою”. А він тим часом відвідує окупований Крим. Цікаво, як це взагалі туди потрапило. Невже не можна було замінити видатними українцями?”, – йдеться в публікації з фотографіями щоденника.

Український щоденник, фото: Twitter

Український щоденник, фото: Twitter

Відомо ще й те, що президент Російської Федерації Володимир Путін називає Тіматі “чудовою людиною і прекрасним артистом”. Однак авторів цього щоденника подібне не зупинило зовсім.

“Купила щоденник, сиджу в ах*i”, – вказала українка в соціальній мережі Twitter.

Український щоденник, фото: Twitter

Український щоденник, фото: Twitter

Вам також має сподобатись...

Loading...