<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Хлопець заснув у труні з банкою варення і 8 рулонами туалетного паперу: "вампіра" розбудили копи - Obzor24

Хлопець заснув у труні з банкою варення і 8 рулонами туалетного паперу: “вампіра” розбудили копи

П’яний хлопець вирішив прилягти у труні

Хлопець заснув у труні з банкою варення і 8 рулонами туалетного паперу: "вампіра" розбудили копи

П’яний хлопець так хотів спати, що вирішив прилягти у труні, там і заснув. Похоронне бюро виявилося для нього непоганим місцем для ночівлі.

Зазначається, що 19-річний житель Ухти не зміг знайти місце для ночівлі краще, ніж похоронне бюро. Він розбив вікна і вклався спати просто у вітринному зразку. А будили хлопця вже поліціянти. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Крім того, поряд з хлопцем виявили вісім рулонів туалетного паперу і банку варення. То ж до чого він готувався, залишається лише здогадуватися.

Хлопець заснув у труні, кадр з відео

Хлопець заснув у труні, кадр з відео

Хлопець заснув у труні, кадр з відео

Хлопець заснув у труні, кадр з відео

Відносно хлопця порушили кримінальну справу за частиною 1 статті 167 КК РФ (умисне знищення або пошкодження майна), після чого відпустили під підписку про невиїзд і належну поведінку.

“Поліцейські знайшли в одній з трун сплячого молодика. Порушником виявився 19-річний місцевий житель, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності. У день події ухтинець перебував у стані сп’яніння і, за його словами, хотів спати. З цією метою він проник в ритуальний салон і заснув у труні”, — повідомили у місцевому МВС.

Вам також має сподобатись...

Loading...