<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Сімейна клініка - як зробити правильний вибір? - Obzor24

Сімейна клініка – як зробити правильний вибір?

сімейна клініка київ

Здоров’я пацієнта, а іноді і його життя, безпосередньо залежать від правильного вибору клініки та лікаря. У жителів Києва цей вибір досить великий, при цьому чимало киян не випадково віддають перевагу мережі медичних центрів «ВВ Клініка», прийом пацієнтів в який ведеться як на Правому, так і на Лівому березі української столиці.

Ця медична клініка в Києві має в своєму штаті лікарів різних спеціальностей з багатим і успішним практичним досвідом. До будь-якого з фахівців можна записатися онлайн в будь-який час доби, а ціни на послуги цілком доступні. Центр працює без вихідних, і в вечірній час потрапити до потрібного фахівця цілком реально.

Трохи про медичний центр

Медичний центр «VV Clinic» оснащений обладнанням останнього покоління. Тут можна отримати кваліфіковану консультацію, відвідати вузькопрофільних фахівців, пройти УЗД внутрішніх органів, здати аналізи на лабораторні дослідження. Практикується навіть одноденна хірургія – вранці пацієнта оперують, а до вечора він уже виписується додому.

Мережа МЦ «ВВ Клініка» представлена двома філіями. Перша філія розташована на вул. Урлівська, 8 (станція метро «Позняки»), друга – на вул. Гетьмана, 1В (біля станції метро «Шулявська»).

Напрями роботи клініки

Основними напрямками роботи медцентру є:

 • Терапія. Досвідчені терапевти ведуть прийом як в умовах клініки, так і на дому у пацієнта.
 • Кардіологія – діагностика і лікування хвороб серцево-судинної системи.
 • ЛОР – лікування захворювань верхніх дихальних шляхів, вух, носа.
 • Хірургія – проведення оперативних втручань різної складності під загальним наркозом або місцевою анестезією.
 • Пластична хірургія – збільшення і підтяжка грудей, виправлення естетичних недоліків обличчя і тіла.
 • Гінекологія. Лікар-гінеколог проводить профілактичний огляд жінок, а також виявляє причини безпліддя, коригує вікові зміни, допомагає підготуватися до вагітності. Якщо є гінекологічні захворювання – фахівець поставить точний діагноз і підбере ефективний спосіб лікування.
 • Сімейна медицина. Завдяки спеціальній багатопрофільній підготовці сімейного лікаря отримувати кваліфіковану допомогу можуть всі члени сім’ї незалежно від статі, віку та професії, будь-то директор промислової фабрики або відомий адвокат з нерухомості в Києві, початківець ФОП, популярний актор, кращі стоматологи столиці, студенти або пенсіонери.

Крім того, в МЦ «VV Clinic» працюють фахівці в галузі гастроентерології, офтальмології, дерматовенерології, проктології, неврології. Щоб лікар міг поставити достовірний діагноз – проводяться лабораторні та рентгенологічні дослідження, колоноскопія, УЗД, відеогастроскопія.

Найбільш затребувані процедури в пластичній хірургії – ринопластика (корекція дефектів носа), блефаропластика (корекція повік), ліпосакція (видалення зайвого жиру), мамопластика (збільшення грудей або її підтяжка). Ювелірна точність, з якою проводяться маніпуляції, дає можливість отримувати прекрасні результати. Деякі з них можна побачити на сайті клініки, в розділі «До і Після».

Переваги звернення в медичний центр

Основними плюсами медцентру «ВВ Клініка» є:

 1. Наявність сучасного обладнання. У своїй роботі лікарі використовують сучасні діагностичні, ендоскопічні, моніторингові установки.
 2. Різноманітність послуг, що надаються, використання інноваційних технологій, розумні ціни.
 3. Зручність розташування. Філії знаходяться поруч зі станціями «Позняки» і «Шулявка», поблизу від найбільших транспортних магістралей.
 4. Цілодобовий запис на будь-який зручний час, який доступна в режимі онлайн.

За роки роботи фахівці МЦ «ВВ Клініка» заслужили чимало гарних відгуків від вдячних пацієнтів. Медичний персонал центру оперативно надасть кваліфіковану допомогу будь-якій людині, яка її потребує.

Джерело: офіційний сайт клініки www.vvclinic.com.ua

Вам також має сподобатись...

Loading...