<сценарий ID = "поставка-дро-комплект" SRC = "https://cdn.hunterdelivery.com/scripts/draw_script.js" OnLoad = "JavaScript: renderDelivery ( '5d909a6b7ae84')"> Дівчина дивом втримала хлопця, що стрибнув у вікно 8-го поверху: "Тепер доведеться одружитися" - Obzor24

Дівчина дивом втримала хлопця, що стрибнув у вікно 8-го поверху: “Тепер доведеться одружитися”

Закохана дівчина показала чудеса сили, утримуючи хлопця на висоті 8-го поверху

Дівчина дивом втримала хлопця, що стрибнув у вікно 8-го поверху: "Тепер доведеться одружитися"

Дивний випадок, який міг завершитися трагедією, стався в Росії. Там хлопець після сварки вистрибнуть з вікна, а дівчина встигла його зловити. Відповідне відео поширили в соцмережах.

Як повідомляється, все сталося в Гірничо-Алтайську. Там несподівано сильна дівчина зуміла утримати на вазі хлопця, який стрибнув з вікна 8-го поверху. Виявилося, що молодий чоловік вирішив зістрибнути після п’яної сварки з подругою, але вона встигла його зловити. Свідки інциденту викликали співробітників патрульно-постової служби, які допомогли дівчині затягнути коханого назад в квартиру.

“Оператор телефон не міг утримати, а вона мужика втримала», «Навіщо він їй потрібен, якщо з будь-якого приводу буде у вікно стрибати», «Ось це відносини. Заздрю білою заздрістю”, “Комусь здоров’я не дісталося від природи, а ці чудики стрибають», – обурюються коментатори в соцмережах.

“Тепер доведеться одружитися”, “Прости і відпусти! Не твоє це», «Якщо любиш – відпусти”, “Вона не для цього стільки часу боролася за нього. Тепер вона вже ніколи його не відпустить”, “Є жінки в російських селах!.. Придурка в стрибку зупинить, одружитися його поведе”, – регочуть інші.

“Не все так просто. Вона врятувала людину. Плюс 100 до карми”, “А якби вона не втримала? Це було б вбивство з необережності?”, – додають інші.

Підписуйтесь на наш Телеграм канал, там багато шокуючого контенту 18+

Вам також має сподобатись...

Loading...